About czyli o Mnie

Hej, jestem Aga.
Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem ilustracji.
I jest to najlepsze zajęcie na świecie! (w sensie, że dla mnie najlepsze. No.)

SHIFT_20160825_150223_-38477775

Największą frajdę sprawia mi praca przy projektach multimedialnych – takich jak gry. Gry są dla mnie medium, które skupia w sobie moc wszystkich komputerowych "tworów" i pomnaża ją. Fajnie jest ożywiać bohaterów własnych ilustracji- nadawać im głos, pokazywać, w jaki sposób mają się poruszać i "uczyć" interakcji. Zwieńczenie tej pracy jest równie słodkie. Są nim emocje graczy!

W sferze mojej działalności znajduje się również tworzenie identyfikacji wizualnej, a idąc głębiej- tworzenie wizerunku marki. Mogę się pochwalić, że pod moją opieką znajduje się wizerunek Świętokrzysiego Konwentu Fantastyki Jagacon, a także Wielki Bój Planszówkowy (i znowu te gry!).

doot

Staram się odkrywać i podążać swoją własną twórczą drogą, a ten blog ma mi w tym pomóc. Mam nadzieję, że w jakiś sposób zainspiruje i zachęci innych twórców do odkrywania samych siebie. Do wyjścia poza szablon i do ciężkiej pracy nad samym sobą. Wierzę, że nieustanne podwyższanie sobie poprzeczki i stawianie wyzwań jest drogą albo do perfekcji, albo do szaleństwa. Po cichu liczę na to pierwsze… ale realistycznie (w moim przypadku) obstawiam drugą opcję.

Nie jestem tu po to, aby pokazywać "co to ostatnio stworzyłam". Działam dla tych, wolą skupić się na rozwoju i dzielić rozmaitymi przemyśleniami dotyczącymi twórczości. Brzmi znajomo? Jeśli tak to… daj mi znać w komentarzu, że jesteś! Bo właśnie Ciebie, Człowieku, i Tobie podobnych szukam!

doot

Także tego! Zapraszam Cię do wspólnej podróży. Razem zwiedzimy Czarną Rozpacz Niemocy Twórczej i Odchłań Prokrastynacji. Poznamy rozkosze Twórczego Szału i trwające półtora sekundy Zadowolenie z Efektów Ciężkiej Pracy!
dot

Jesteś już gotowy, aby czytać dalej:

opub300

Pierwszy Wpis na blogu- Wyzwanie Życia

doot


…A jeśli już Ci się tutaj podoba, i chcesz być na bierząco, to zapisz się doooooo… Newslettera! 
Subskrybując dostaniesz ode mnie maila z powiadomieniem o nowych wpisach, kiedy tylko się ukażą na blogu.
Bez kolejki – obiecuję!

sub2

jasne, że TAK!

Zapisz się do newslettera, aby dostawać na maila powiadomienia o nowych wpisach!

... i naciśnij BUTTON:

doot

To co, wchodzisz w to?
Pozdrawiam!

Aga

One moment...

...stuff is being loaded now!